Meld je aan voor de nieuwsbrief van Collage

toestemming

Volg Collage

 
 
 
 
 
 
 

Contactgegevens

Postadres

Adres:
Postbus 60276
Postcode:
1320 AH
Plaats:
Almere
 

Bezoekadres

Adres:
Randstad 20-31
Postcode:
1314 BC
Plaats:
Almere
 
Beltijden:
09:00 t/m 17:00
 
Vragen? Neem dan contact op met het team van Collage-Almere:
Paul Macco - paul@collage-almere.nl - Directeur - tel.: 06-50237107
Bertina Slettenhaar - bertina@collage-almere.nl - Adviseur - tel.: 06-20768838
Pia Barentsen - pia@collage-almere.nl - Adviseur - tel.: 06-23148924
Rob Megens - rob@collage-almere.nl - Adviseur - tel.: 06-27355027
Tessa Verzeilberg - tessa@@collage-amere.nl - Administratief medewerker
Silvia Servais - silvia@collage-almere.nl - Programmeur/Adviseur - tel.: 06-12086183
Christel v.d. Velden - christel@collage-almere.nl - Senior Adviseur - tel.: 06-47780664

Contactformulier

Naam(*)
Ongeldige invoer

E-mail(*)
Vul een geldig email adres in.

Opmerking(*)
Ongeldige invoer

i_am_human
Ongeldige invoer

Volg Collage

Almeerse kunst en cultuur in beeld